Trendyol & Ümit Karalar, Günün Kombini serisine devam ediyor.

Trendyol’un Ümit Karalar ile Temmuz ortasında Instagram’da başlattığı Günün Kombini serisi yeni story’lerle devam ediyor. Biz de sizler için bu serinin bazı kombinlerini derledik.

TRENDYOL ümit karalar

Merserize etek-kazak kombini

Sonbahar ve kış için uygun merserize ekru kazak ve merserize ekru etekten oluşan takım leopar ayakkabılar, ekru bir çanta ve altın halka küpelerle kombini çok naif duruyor.

Kırmızı trençkot, kot etek, ekru bluz kombini

Sonbahar geldiğine göre trençkotlara geçebiliriz. Ümit Karalar bu kombinde, kot etek ve ekru bluz takımının üzerine kırmızı belden bağlamalı trençkot ve altına beyaz bot tercih ediyor.

Siyah elbise kombini

Herkesin dolabında mutlaka çok güvendiği bir siyah elbise vardır. Vazgeçilmezimiz olan siyah elbiseyi, bu şık kombinde, bu sene tekrar moda olan leopar desenli botlarla kombinlemeyi tercih ediyor.

Pembe takım, gümüş çanta kombini

Havalar soğuk da olsa renkli giyinmekten vazgeçmeyenler için bir kombin. Pembe takımın stilettolar ve gümüş çantayla uyumu hem şık hem tatlı bir görünüm yaratmış.

Daha fazla moda, ElbiseGünlükleri.com’da!

Elbise Günlükleri’nde senin için hazırladığımız onlarca kombin önerisine, özenle seçtiğimiz elbise modellerine ve en güncel moda haberlerine ulaşabilirsin. Ayrıca hem modayı hem bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsin. Dilersen, beğendiğin sayfaları ve modelleri aşağıdaki butonlar aracılığıyla arkadaşlarına önerebilirsin.

Bir Cevap Yazın