Network, bu kış ilhamını tabiattan alıyor.

NetWork, Sonbahar/Kış 2018-19 sezonunda karşımıza, doğanın gücünden ve sakinliğinden ilham alan, kışın sonsuz beyazlığında farkedilmemizi sağlayacak bir koleksiyonla çıktı.

network netwild kış 2

Network kışı NetWILD ile karşılıyor.

NetWork Sonbahar/Kış 2018 kampanyası için ilhamını tabiattan ve vahşi yaşamdan alıyor. İmaj çekimleri Estonya’nın -11 derecelik soğuğunda 48 saatte, dünyaca ünlü fotoğrafçılar Hunter & Gatti tarafından yapılan kampanyada ünlü modeller Jacqueline Jablonski ve George Barnett boy gösteriyor.

NetWILD, Sonbahar/Kış 2018-2019

Tabiatın içinden bir kış masalı

network netwild kış 2

Network | Beyaz Mont

1.599,00 TL

Tabiatın sakinliğini şehir yaşantısının bir parçası haline getiren koleksiyonda, bu sezonun modern görünümleri, natürel bir renk paletiyle birlikte bizlere sunuluyor.

Vahşi doğanın yansıması

network netwild kış 3

Network | Etek

549,00 TL

NetWork kadını bu sezon, vahşi doğanın güçlü yanından ilham alarak yenileniyor ve doğanın içinde hayat buluyor.

NetWILD koleksiyonu, Network.com.tr’de!

Aşağıdaki düğmeye tıklayarak; bu hikayeye ilham veren Network Sonbahar/Kış 2018-2019 koleksiyonu NetWILD’ın tüm parçalarını görebilirsin.

Daha fazla moda, ElbiseGünlükleri.com’da!

Elbise Günlükleri’nde senin için hazırladığımız onlarca kombin önerisine, özenle seçtiğimiz elbise modellerine ve en güncel moda haberlerine ulaşabilirsin. Ayrıca hem modayı hem bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsin. Dilersen, beğendiğin sayfaları ve modelleri aşağıdaki butonlar aracılığıyla arkadaşlarına önerebilirsin.

Bir Cevap Yazın