Cengiz Abazoğlu, yeni koleksiyonuyla karşımızda!

adL markasıyla tüketiciyle buluşacak olan, Cengiz Abazoğlu’nun 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı “Zamanın İçinden” koleksiyonunu ve en güzel elbiselerini sizler için değerlendirdik.

cengiz abazoğlu zamanın içinden defilesi

Sürprizlere sahne olan defile…

Geçtiğimiz günlerde Cengiz Abazoğlu’nun ‘Zamanın içinden’ adlı 2018-19 Sonbahar Kış koleksiyonunun tanıtım defilesi gerçekleşti. Çağla Şikel, Özge Ulusoy’un Cengiz Abazoğlu’nun yeni sezon tasarımlarını taşıdığı defilenin sürprizi ise sahneye çıkan Defne Samyeli oldu.

adL+ Cengiz Abazoğlu Sonbahar/Kış 18-19 “Zamanın İçinden” Defilesi

Gecenin sürpriz ismi; Defne Samyeli.

Son zamanlarda sahne performansıyla adından sıkça söz ettiren Defne Samyeli, defilenin sürpriz ismiydi. Cher’den Strong Enough parçasını seslendiren Samyeli, hem sesiyle hem elbisesiyle izleyenleri adeta büyüledi.

“Zamanın İçinden” koleksiyonun en güzel elbiseleri

2018-19 Sonbahar-Kış koleksiyonunda bulunan 115 parçayla geçmişi yeniden yorumlayan Cengiz Abazoğlu, ilhamını ise bu zaman yolculuğuna konu olan, dönemin kadınlarından almış. Sizler için bu koleksiyonun en beğendiğimiz parçalarını aşağıda sıraladık. Siz de yorumlarda en beğendiğiniz kıyafeti belirtmeyi unutmayın!

1. Uzun Şifon Elbise

adl cengiz abazoğlu zamanın içinden elbise 13

adL

699,90 TL

2. Uzun Kollu Desenli Elbise

adl cengiz abazoğlu zamanın içinden elbise 12

adL

699,90 TL

3. Ucu Kesikli Etek

adl cengiz abazoğlu zamanın içinden elbise 123

adL

449,90 TL

4. Kolu Detaylı Mini Elbise

adl cengiz abazoğlu zamanın içinden mini elbise 12

adL

399,90 TL

Koleksiyonun devamı, adL.com.tr’de…

adL + Cengiz Abazoğlu, Sonbahar/Kış “Zamanın İçinden” koleksiyonuna ulaşmak buraya tıklayabilirsin.

Daha fazla moda, ElbiseGünlükleri.com’da!

Elbise Günlükleri’nde senin için hazırladığımız onlarca kombin önerisine, özenle seçtiğimiz elbise modellerine ve en güncel moda haberlerine ulaşabilirsin. Ayrıca hem modayı hem bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsin. Dilersen, beğendiğin sayfaları ve modelleri aşağıdaki butonlar aracılığıyla arkadaşlarına önerebilirsin.

Bir Cevap Yazın