Her hareketi merak konusu olan, şarkıları haftasına yüz milyonlarca kişi tarafından dinlenen Aleyna Tilki LOFT markasının yeni reklam yüzü oldu. Reklam filminin çekimlerinde dublör kullanmadığı belirtilen Aleyna Tilki’nin, filmde gerçekleştirdiği direk dansı çok konuşulacağa benziyor.

Bir Jean’le Daha Öteye.

LOFT ile anlaştığı haberini; “Emek vererek, ‘dublör kullanmıycam’ deyip, ellerimi nasır tutturan 😜ve benim çok eğlendiğim bir reklam oldu.” açıklamasıyla hayranlarıyla paylaşan Aleyna Tilki LOFT reklam filmini paylaştığı gönderisine de “14 yaşında sahneye çıktığım ilk gün jean pantolonla çıktım. 16 yaşımda ilk klibimi bir jean,bir tshirtle çektim. Şimdi de Loft bir jean pantolonun ötesine geçip harika bir koleksiyon yapınca,kotla pole dans yapmak imkansız dediler ben de enlerimden öteye geçtim. Bir jean, bir t-shirtle neler başarılabilir? Artık biliyorsunuz… Loft’la biz çok yakıştık!” notunu düştü.

Aleyna Tilki LOFT Reklam Filmi

“Benim tarzım jean ve t-shirt.”

Tarzının jean ve t-shirt olduğunu söyleyen Aleyna Tilki LOFT ile kendi tarzını bulduğunu belirtiyor. “Reklam filminde de jean pantolonla neler yapılabileceğini göreceksiniz. Sahnede de, kliplerimde ve özel hayatımda jean vazgeçilmezim. Bu anlamda LOFT ile çalışmaktan büyük keyif aldım” diyen Aleyna Tilki’ye biz, özellikle skinny jean’lerin çok yakıştığını düşünüyoruz. Aleyna Tilki’nin LOFT ile çekimini gerçekleştirdiği ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

1. Slim Fit Gömlek

aleyna tilki loft reklam filmi

Gömlek | LOFT

139,90 TL

2. Slim Fit Ceket

aleyna tilki loft 1

Ceket | LOFT

259,90 TL

3. Regular Fit T-shirt

aleyna tilki skinny jean

T-shirt | LOFT

49,90 TL

4. Regular Fit Elbise

aleyna tilki loft reklamı

Elbise | LOFT

119,90 TL

5. Slim Fit Etek

aleyna tilki loft 1 milyon

Etek | LOFT

89,90 TL

6. Regular Fit Etek

aleyna tilki loft reklam filmi 1 milyon tl

Etek | LOFT

99,90 TL

7. Slim Fit T-shirt

loft aleyna tilki reklamı

T-shirt | LOFT

39,90 TL

#LoftGibiCesurOl

LOFT markasının Aleyna Tilki ile tanıtımını gerçekleştirdiği yeni sezon koleksiyonunda başka ne parçalar var merak ediyorsan, mağazaya ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsin.

Trendyol LOFT indirimi  başladı!

13 ve 14 Ekim 2018 tarihleri boyunca sürecek olan Trendyol LOFT indirim kampanyasında %50’ye varan indirimlerin üzerine ek olarak sepetin yarısı bedava. Bu büyük indirimden yararlanmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsin.

Daha fazla moda, ElbiseGünlükleri.com‘da!

Elbise Günlükleri’nde onlarca kombin önerisine, senin için özenle seçtiğimiz elbise modellerine ve trendleri belirleyen en güncel moda haberlerine ulaşabilirsin. Ayrıca en son trendleri düzenli olarak takip etmek istersen, bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan Ayrıca, beğendiğin sayfaları ve modelleri aşağıdaki düğmelere tıklayarak arkadaşlarınla paylaşarak bizleri mutlu edebilirsin.

Bir Cevap Yazın